Gorenje SIK2400BKV | Steam Iron | 2400 W | Water tank capacity 450 ml | Continuous steam 40 g/min
- TootjadGorenje
- Mudel: SIK2400BKV
- Saadavus: 5
-
47€
Gorenje SIK2400BKV | Steam Iron | 2400 W | Water tank capacity 450 ml | Continuous steam 40 g/min
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Precision Tip Technology - Easily reaches hard-to-reach areas for flawlessly smooth results |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 313.00 mm |
| Net weight | 1.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 246 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Pidev auruvoog | 40 g/min |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product name | SIK2400BKV |
| Talla tüüp | Ceramic |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Tüüp | Steam Iron |
| Veeanuma mahutavus | 450 ml |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 2400 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








